Esmaspäeval algavad taas loodusõhtud Rahvusraamatukogus: avaõhtul suur retk Kamtšatkale

Postitas Looduskalender - P, 05.11.2017 - 20.20
Image
Kamtšatkal. Foto: Raivo Plumer
Sisu

Esmaspäeval, 6. novembril algavad taas loodusõhtud Rahvusraamatukogus. Avaõhtu peaesinejateks on Raivo Plumer ja Mati Stroom, Võssotski laule laulab Timur Ilikajev.

Sel suvel toimus geoloog Mati Stroomi juhtimisel suur ekspeditsioon Kamtšatkale, millest võttis osa 29 eestlast.

Kamtšatka ekspeditsioon viis osalised lisaks vaatamisväärsuste külastamisele (sõit ookeanil, kalapüük, kopterilend Kuriili järve äärde jne) ka nelja-päevasele matkale Mutnovski vulkaani piirkonda koos tõusuga vulkaanile ning pikemale retkele Kljutševskaja Sopka piirkonnas.

Kohtume ekspeditsioonist osavõtjatega. Võrratut Kamtšatka loodust tutvustab ja pilte näitab mägironija Raivo Plumer. Kui retkest saab valmis loodusfilm, kohtume Kamtšatka teemadel taas.

Võssotski laule esitab Timur Ilikajev – Tadžikistanist pärit tatarlane, KGB ohvitseri poeg, kes lõpetanud Peterburi teatriakadeemia, mänginud neljas filmis, töötab raadios ja laulab bändis Timur ja Partisanid.

Loodusõhtud Rahvusraamatukogu suures saalis toimuvad alates aastast 1999 esmaspäeviti algusega kell 18. Aegade jooksul on toimunud juba 500 loodusõhtut üle 1000 esineja ja ligi 100 000 osalejaga.

Õhtust toimub ka otseülekanne veebis aadressil www.looduseomnibuss.ee/otse.

Korraldab Looduse Omnibuss.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.