Kuni esmaspäevani saab kandideerida noore looduskaitsja märgi auhinnale

Postitas Looduskalender - R, 18.05.2018 - 12.55
Autorid

Keskkonnaministeerium tuletab meelde

Image
lk
Sisu

Keskkonnaministeerium ootab kuni 21. maini ettepanekuid, keda tunnustada sel aastal noore looduskaitsja märgiga. Tänavu juba seitsmendat aastat välja antava märgiga tunnustatakse kuni 26-aastast noort, kes on eriliselt silma paistnud loodushoiu alal, saavutanud häid tulemusi loodushariduse konkursil või aidanud kaasa loodusteemalise ürituse korraldamisele. 

"Soovime noore looduskaitsja märgiga tunnustada loodushuvilisi noori, kes on aktiivselt kaasa löönud loodushoiualases tegevuses või pühendunud looduse uurimisele. Noorte loodusesõprade esiletõstmisega soovime innustada kõiki noori enam looduse ja seal toimuva üle mõtisklema ning looduses hoolivamalt käituma," selgitas konkursi eesmärki keskkonnaministeeriumi looduskaitseosakonna peaspetsialist Herdis Fridolin. Aastas antakse välja kuni 30 märki.

Ettepanekud noore looduskaitsja märgi laureaatideks palume saata hiljemalt 21. maiks 2018 Keskkonnaministeeriumi looduskaitse osakonda, Narva mnt 7a, 15172 Tallinn või e-kirjaga keskkonnaministeerium@envir.ee

Ettepanekus palume vabas vormis kirjeldada kandidaadi looduskaitsetegevust ja ära märkida ka kandidaadi vanus ning kandidaadi ning tema esitaja kontaktandmed.

Noore looduskaitsja märgi laureaadid kuulutatakse välja 10. juunil Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses toimuval pidulikul tunnustamispeol.

Täpsem info noore looduskaitsja märgi ning varasemate laureaatide kohta on kättesaadav keskkonnaministeeriumi kodulehel:

www.envir.ee/et/noore-looduskaitsja-mark

 

Lisainfo:
Kady-Ann Sutt

Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna peaspetsialist

6262 811; 5693 0213

kady-ann.sutt@envir.ee

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.