Uus kaamera

Tänavu on talvine merikotkaste toitmisplatsi kaamera pisut hilisema stardiga kui varasematel aastatel. Kaamera sättisime koos Tiidu ja Joosepiga paika 8. detsembril, aga hääle saime Beta Grupi abiga toimima alles uue aasta alguses.
(Teisi kaameraid vaata päise kohalt menüüst)

Social


Pesa põlismetsas

Tekst: Riho Kinks, Eesti Ornitoloogiaühing
Foto: Arne Ader


Pesa põlismetsas.

Neljapäeval, 11. märtsil kell 18.15 toimub Tartus, Veski 4, Baeri maja saalis Eesti Ornitoloogiaühingu ettekandeõhtu.

Raul Rosenvald Eesti Maaülikoolist räägib teemal "Mis kasu on Eesti metsalinnustikule säilikpuude jätmisest ja põlismetsade kaitsest?".

Eestis on üle kümne aasta jäetud raiesmikele elurikkuse suurendamiseks Säilikpuid ning rangelt kaitstava metsa pindala suurendatakse tagamaks põlismetsaliikide elupaiku. Tutvustatakse värskete uuringute tulemusi, millest selgub, kas ja millistele metsalindudele ning mil määral on sellest kasu.

Ettekannete sarjaga "Ülikoolid ühingusse!" püüame aimu saada meie linnuteaduse eesliinil toimuvast ja kutsume ülikoolides tegutsevaid ornitolooge jagama linnuhuvilistega värskeid avastusi. Linnuteadlased kõnelevad oma uuematest tulemustest ja avavad teadustöö köögipoolt. Oodata võib uusi rabavaid teadmisi ning rohket pildimaterjali värvikast elust välitöödel! Ettekanded on lihtsas keeles ja arusaadavad kõigile.
Oodatud on kõik huvilised.

Ettekannete kava vaata EOÜ kodulehelt www.eoy.ee Sealt leiab eelmise loengu:
Agu Levitsa ettekande "Soolinnustiku uurimisest Eestis", mis on vaadatav internetis.



 

EST EN DE ES RU  FORUM

Pildipanga nädal

Minu looduskalender

Aita teha Looduskalendrit - saada oma tähelepanekud ümbritseva looduse kohta. Vajadusel lisa pilt või video.

Minevik

Looduskalender.ee viidakogu