Kuu raamat


Lugemistoas on esindatud paljud huvitavad raamatud ja muu lugemine looduse kohta. Vaata kõiki kuu raamatuid siit või kõige viimast lisatud raamatut allpool:

-
Mister Fred
Urmas Ott, Fred Jüssi
 
Raamat „Mister Fred” sisaldab Urmas Oti viimase intervjuu 7. septembril 2008. aastal, mil ta küsitles legendaarset looduseuurijat ja -fotograafi Fred Jüssit.
Raamat avaldab ka valiku Jüssi esseedest, artiklitest, märkmetest ja fotodest.
„Mister Fred”, see on mõtterännak läbi paljude aastate. Kaks suurt meistrit räägivad omavahel avameelselt sellest, millest kumbki on seni kas vaikinud või kõnelenud vähe. Mis on see, mis annab elule väärtuse? Kes või mis aitab inimest ka rasketel aegadel? Kas õnn on inimese olemusest sõltuv v...
vaata
-
...
vaata
-
 
Looduskalendri raamatukogu teiseks raamatuks on lasteraamat. Ülaloleva lehitsejaga saad raamatut lehitseda; suurendamiseks kliki raamatu lehtedel. 
 
Eluaegne linnumees on põiminud oma...
vaata
-
 
Täna paneme veebi esimese elektroonilise teose. Vaatame, kuidas on sellise päris põneva ja informatiivse veebiraamatu vastuvõtt.
 
Kalle Suuroja
 

Raamat jõudis veebi Keskkonnainvesteeringute Keskuse rahastamisel ja Geotrail OÜ teostusel. "Põhja-Eesti klint - Eesti looduse sümbol" asub internetis aadressil...

vaata

EST EN DE ES RU  FORUM

       

Pildipanga nädal

Minu looduskalender

Aita teha Looduskalendrit - saada oma tähelepanekud ümbritseva looduse kohta. Vajadusel lisa pilt või video.

Minevik

Looduskalender.ee viidakogu