Plakat: Aasta tegijad looduses 2022

Postitas Looduskalender - N, 27.01.2022 - 10.10
Autorid

Keskkonnaameti plakat

 

Image
plakat
Sisu

Keskkonnaamet koostas plakati aasta tegijatest looduses, kellele keskkonnaorganisatsioonid tänavu erilist tähelepanu pööravad. Plakatilt saab esmase ülevaate nii aasta linnust, loomast, puust, samblast, kalast kui ka teistest aasta tegija tiitli pälvinutest.

Plakati saab alla laadida nii eesti, vene kui ka inglise keeles Keskkonnaameti kodulehelt või keskkonnahariduse portaalist.

Keskkonnaameti keskkonnahariduse büroo juhataja Piret Eensoo sõnul on aasta tegijate valimine keskkonnaorganisatsioonide iga-aastane tava. „See annab võimaluse senisest lähemalt tuttavaks saada nii hästi teada kui ka veidi vähem tuntud tegelastega meie looduses. Õppides meie ümber elavaid liike paremini tundma, oskame neid ka looduses paremini märgata ja nendesse hoolega suhtuda,“ ütles Piret Eensoo.

Aasta tegijad looduses on valinud MTÜ Aasta Loom koostöös Eesti Terioloogia Seltsi, Eesti Looduskaitse Seltsi, Eesti Jahimeeste Seltsi, Tallinna Loomaaia, Erametsakeskuse ja Eesti Loodusmuuseumiga, Eesti Ornitoloogiaühing, ajakiri Eesti Loodus, Eesti Orhideekaitse Klubi, Eesti Mükoloogiaühing, Eesti samblasõbrad, Eesti Lepidopteroloogide Selts, Eesti Maaülikool ja ajakiri Kalastaja.

Laadi plakatid alla:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.