3. vooru küsimused

Eingereicht von Looduskalender - So., 10.04.2016 - 07.07
Autorid

Aasta linnu toimkond annab teada

Foto Arne Ader

Rasvatihane

Rasvatihane

Textkörper

Rasvatihase aasta linnumääramise võistluse 2. voor on lõppenud. Kokku oli osalejaid 153, sh algajaid 97 ja edasijõudnuid 56. Algajate küsimused näisid taas pigem lihtsad, sest kõigile viiele küsimusele vastasid õigesti 79 osalejat. Edasijõudnute hulgas oli sel korral aga vaid 2 kõigile viiele küsimusele õigesti vastanut. Õiged vastused koos selgitustega leiab 2. vooru küsimuste juurest: algajad ja edasijõudnud.

Kõikide õigesti vastanute vahel loosisime välja Eesti Loodusmuuseumi perepääsmed – need võitsid Otto Ramsaroop ja Marek Lohi. Lisaks loosisime kõikide osalejate vahel välja kaks Eesti kiilide määrajat, mille saavad Mari-Liis Kasak ja Urmas Veersalu, ning kaks Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi õppekogumikku Lindude elupaigad mille saavad Angela Rohula ja Kersti Lindström. Palju õnne võitjatele ja suur tänu toetajatele!

Määramisvõistluse 3. vooru küsimused leiab siit: algajad ja edasijõudnud. Ootame taas aktiivset osavõttu!

Määramisvõistluse mõlema raskusastme üldkokkuvõttes parimatele on auhinnad, üldvõitjatele on aga Photopoint auhinnaks välja pannud Pentaxi binokli. Lisaks loositakse ka iga vooru parimate vahel välja auhindu (aasta linnu meeneid, raamatuid, Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja Eesti Loodusmuuseumi pääsmeid jm).

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.