Silma Õpikoda kutsub lapsi looduslaagritesse

Eingereicht von Looduskalender - So., 25.11.2018 - 14.12
Autorid

Kutsub Marko Valker, www.silmalk.ee

Bild
suvelaager
Textkörper

Silma Õpikoda kutsub lapsi suvelaagritesse

Silma Õpikoda kutsub lapsi ja noori osalema meie looduslaagrites. Oleme looduslaagreid korraldanud juba üheksa aastat. Sel suvel saavad noored valida nelja põneva teema vahel: „Loodusfotograafia”, „Kalad ja linnud”, „Putukad” ning „Matkatarkuste laager”.

Õpikoja laagrite eesmärgiks on suurendada laste loodushuvi, pakkudes neile palju toredaid emotsioone. Selle kõrval saab laps juurde palju uusi sõpru ning arendab oma meeskonnatöö oskusi.

Laagrite jooksul viibitakse võimalikult palju vabas looduses ning telefone ja teisi nutiseadmeid ei kasutata. Vähemalt ühe öö veedame telkidega vabas looduses. Looduskoolil on ka väike loomapark, kus lapsed saavad tutvuda meie tavalisemate koduloomadega. Laagri lõpus saavad noored teemakohase erimärgi omandatud teadmiste eest.

Registreerumine suvelaagritesse on juba alanud. Kokku toimub 2019. aasta suvel 15 looduslaagrit, kuhu ootame osalema ligi 300 last. Need toimuvad nooremas (8-12 aastased) ning vanemas (13-15 aastased) vanusrühmas. Laagrite kestvuseks on viis päeva.

Täpsemat teavet saab õpikoja kodulehelt: www.silmalk.ee

suvelaager

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.