ELF otsib noore looduskaitsja auhinnakandidaate - tähtaeg 18.01

Eingereicht von Looduskalender - Fr., 11.01.2019 - 15.30
Autorid

ELF tuletab meelde

Bild
ELF
Textkörper

Eestimaa Looduse Fond (ELF) otsib kandidaate 2018. aasta noore looduskaitsja auhinnale, millega kaasneb 1000 euro suurune stipendium.

Auhinnale on oodatud kandideerima looduskaitsjad, kes omavad väljapaistvaid saavutusi Eestimaa looduse kaitsel ning on passi või enesetunde järgi nooremad kui 35 aastat.

Kandidaadid võivad õppida või töötada nii avalikus, era- kui mittetulundussektoris, samuti tegutseda vabatahtlikuna. Kandideerida saab nii enda nimel kui ka esitada kellegi teise kandidatuuri. Esitada võib ka varasematel aastatel esitatud kandidaate.

Kandideerimisavalduses palume märkida kandidaadi ees- ja perekonnanimi, vanus, töökoht ja/või tegevusvaldkond ning olulisemad looduskaitselised tegemised ja saavutused.

Avaldusi saab esitada 18. jaanuarini aadressil: mariliis@elfond.ee

Noore looduskaitsja auhinda antakse välja alates 2005. aastast eesmärgiga toetada elujõulise ja aatelise looduskaitse püsimist Eestis läbi põlvkondade.

Auhinna pälvija otsustab ELFi poolt kokku kutsutav žürii.

Auhinnafondi panustavad ettevõtted 360 Kraadi, Natourest, Estonian Nature Tours ning Eestimaa Looduse Fond. Tänavune auhinna laureaat kuulutatakse välja 2019. a veebruari alguses ELFi sünnipäeval.  

2017. aasta nooreks looduskaitsjaks valiti Tartu Ülikooli teadur Virve Sõber. Sellele eelnenud aastal sai auhinna Annely Esko Keskkonnaametist, samuti pälvisid eriauhinna loodusteadlane Liina Remm Tartu Ülikoolist ning kodanikuaktivist Linda-Mari Väli.

Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Riho Kinks, Aveliina Helm, Renno Nellis, Indrek Tammekänd, Ulvar Käärt, Murel Merivee, Tarvo Valker, Marek Sammul, Peep Mardiste ning Asko Lõhmus.

Rohkem infot konkursi ja varasemate aastate laureaatide kohta: http://elfond.ee/teoksil#/projektid/noore-looduskaitsja-auhind

Siim Kuresoo, juhatuse aseesimees SA Eestimaa Looduse Fond

siim@elfond.ee
56 469 026

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite, um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere informationen“.