Miks on putukad nii väikesed?

Eingereicht von Looduskalender - Sa., 02.11.2019 - 12.12
Bild
Putukaraamat
Textkörper

Miks on putukad nii väikesed?
Kuidas petta linde?
Keda peame tänama lilleõite eest?

Sellistele ja paljudele teistele küsimustele putukate elust saab vastuseid uuest „Putukaraamatust.” Autorid Tuul Sepp ja Urmas Tartes. Jooniste autor on Inga Tartes.

Aastal 2012 nime „Putukad õhus, maas ja vees” kandnud ja kiiresti läbi müüdud populaarteaduslik raamat on nüüd uues kuues ja uue nimega. Tekst on kaasajastatud, fotod on erksamad, joonised on ehtsad ja algupärased.

„Putukaraamat” on väike retk suurde putukariiki. Nii lapsed kui nende vanemad saavad teha esimest tutvust mitmete Eestis ja ka mujal maailmas elavate putukatega. Kui osata putukaid ja nende toimetamisi märgata, on kogu maailm värvikirevam, mitmekesisem ja põnevam.

Raamatu lisana on saadaval ka värvimise vihik. Värvimise vihikus on 19 Eestis elavat putukat, mida lapsed, kuid miks mitte ka nende vanemad, saavad üheskoos värvida just nii nagu neile endale meeldib või nagu nad „Putukaraamatust” vaatasid. Igale lehele on ruumi joonistada juurde ka oma lemmikputukaid või teisi toredaid asju.

Raamat ja vihik on saadaval üksnes kirjastuse Lugu ja Lumm ning trükikeskkond Trükiviis veebipoodides.
https://lugujalumm.ee/e-pood/
https://trykiviis.ee/pood/

Mõnusat lugemist ja vahvaid kohtumisi putukatega!

Putukaraamat

Autorid: Tuul Sepp, Urmas Tartes

127 lk, eestikeelne, pehmekaaneline, mõõtmed 200x205x9 mm

ISBN: 9789949011612

Värvimise vihik

Autorid: Urmas Tartes, Inga Tartes

24 lk, eestikeelne, pehmekaaneline, mõõtmed 200x205x3 mm

ISBN: 9789949011629

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.