Looduskalendri veebilehe töö oli häiritud. Vabandame

Eingereicht von Looduskalender - Do., 26.08.2021 - 13.43
Autorid

Foto: Aminaafgan / Wikimedia Commons

Bild
Foto: Aminaafgan / Wikimedia Commons
Textkörper

Täna oli looduskalendri veebilehe ja foorumi töö häiritud. 

Selgitus Veebimajutuse Online klienditoelt:

Täna öösel on meil toimunud plaaniline tarkvarauuendus, peale mida ei ole taastunud mõningate andmebaaside töö. Kogu meie ressurss on hetkel suunatud andmebaaside töö taastamisele, kuid kahjuks ei oska veel kindlalt öelda millal võiks baaside töö taastuda. Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast!

TÄIENDUS: kahjuks on mõned tunnid Looduskalendri artiklite ja foorumipostituste sisu samuti kaduma läinud, lähem selgitus teenusepakkujalt siin:

Andmebaasiplatvormi versiooniuuendusel tekkisid meil kahjuks ootamatused, mis eelnevate testide käigus uuenduste testkeskkonnas välja ei tulnud. Viga esines vaid mõnel serveril ning põhjuse analüüs on alles veel käimas. Tekkinud vea tõttu said aga andmebaasid kahjustada ning meil tuli andmebaasid taastada kõige viimase seisuga, milleks oli eelmise päeva (25.08) varahommik. Selle tulemusel on eelmise (25.08) päeva andmed andmebaasist puudu.

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.