Ööliigid - uus linnuvaatlusvõistlus

Eingereicht von Looduskalender - Do., 15.02.2024 - 10.10
Autorid

Estbirding kutsub osalema

Foto Arne Ader

Händkakk korstnal. Alam-Pedja

Händkakk korstnal. Alam-Pedja ( loodusemees.ee )

Textkörper

Ööliikide võistlus on Estbirdingu ajaloos esmakordne ja uut on ka tehnilises lahenduses. Enam ei ole osalejatel vaja ise andmeid võistluse tabelisse sisestada, need lähevad sinna PlutoF andmebaasist automaatselt. Võistlejatel tuleb vaid ööliikide vaatlused siduda PlutoF-is projektiga EB Öö, millele saab ligipääsu võistlusele registreerudes. 

Võistlusega saab liituda kogu aasta jooksul, arvesse lähevad vaatlused alates registreerumise kuu algusest. Võistlusel osalejad on teretulnud Facebooki gruppi Estbirdingu linnuvaatlusvõistlus – sinna tuleb kuu alguses võistluse eelmise kuu kokkuvõte ning oodatud on ka kõigi osalejate muljed ja küsimused.

Võistlusele registreerumine ja lisainfo: ingrid.koitmae@gmail.com

Võistluse eesmärgiks on avastada võimalikult palju erinevaid linnuliike öösel. Ööks loetakse ajavahemikku pool tundi pärast päikeseloojangut kuni pool tundi enne päikesetõusu.

Tutvu linnuvaatlusvõistluse tingimustega: https://www.estbirding.ee/voistlused

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.