ELF otsib noore looduskaitsja auhinna kandidaate

Enviado por Looduskalender el Mié, 26/12/2018 - 15:15
Cuerpo

Eestimaa Looduse Fond otsib noore looduskaitsja auhinna kandidaate

Eestimaa Looduse Fond (ELF) otsib kandidaate 2018. aasta noore looduskaitsja auhinnale, millega kaasneb 1000 euro suurune stipendium.

Auhinnale on oodatud kandideerima looduskaitsjad, kes omavad väljapaistvaid saavutusi Eestimaa looduse kaitsel ning on passi või enesetunde järgi nooremad kui 35 aastat. Kandidaadid võivad õppida või töötada nii avalikus, era- kui mittetulundussektoris, samuti tegutseda vabatahtlikuna. Kandideerida saab nii enda nimel kui ka esitada kellegi teise kandidatuuri.

Kandideerimisavaldusi saab esitada tuleva aasta 14. jaanuarini aadressil; mariliis@elfond.ee

Avalduses palume märkida kandidaadi ees- ja perekonnanimi, vanus, töökoht ja/või tegevusvaldkond ning olulisemad looduskaitselised tegemised ja saavutused.

Noore looduskaitsja auhinda antakse välja alates 2005. aastast eesmärgiga toetada elujõulise ja aatelise looduskaitse püsimist Eestis läbi põlvkondade. Auhinna pälvija otsustab ELFi poolt kokku kutsutav žürii. Auhinnafondi panustavad tänavu ettevõtted 360 Kraadi, Natourest, Estonian Nature Tours jt.

2017. aasta nooreks looduskaitsjaks valiti Tartu Ülikooli teadur Virve Sõber. Sellele eelnenud aastal sai auhinna Annely Esko Keskkonnaametist, samuti pälvisid eriauhinna loodusteadlane Liina Remm Tartu Ülkoolist ning kodanikuaktivist Linda-Mari Väli. Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Riho Kinks, Aveliina Helm, Renno Nellis, Indrek Tammekänd, Ulvar Käärt, Murel Merivee, Tarvo Valker, Marek Sammul, Peep Mardiste ning Asko Lõhmus.

Tänavune auhinna laureaat kuulutatakse välja 2019. a veebruari alguses ELFi sünnipäeval.

Rohkem infot konkursi ja varasemate aastate laureaatide kohta: http://elfond.ee/teoksil#/projektid/noore-looduskaitsja-auhind

Siim Kuresoo juhatuse aseesimees SA Eestimaa Looduse Fondi

siim@elfond.ee
Tel: 56 469 026

Mariliis Haljasorg
kommunikatsiooniekspert

SA Eestimaa Looduse Fond
mariliis@elfond.ee

Skype: mariliis.haljasorg

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.