Laskeharjutused keskpolügoonil

Autorid

Kuvatõmmis Liz, LK foorumist

Изображение
Содержимое

Kotkapaar ja kaks muna pesas


Kaljukotkas ehk maakotkas       Aquila chrysaetos

 

Kaitseväe keskpolügoonil asuva kaljukotkaste pesasse munes emaskotkas kaks muna: esimese 26. märtsil ja järgmise 29. märtsil. Vanalindudel kestab munade haudumine umbes kuus nädalat, millest pool aega sai teisipäeval läbi.

Riigi kaitseinvesteeringute keskus (RKIK) saatis aprilli alul Soodla harjutusvälja ja kaitseväe keskpolügooni läheduses elavatele inimestele, aga ka matkakorraldajatele kirja, milles neid teavitati aprilli teises pooles toimuvatest õppustest.

Lisana oli kirja märgitud, et 19. aprillil tulistatakse Soodla harjutusväljal terve päeva vältel kaugtulirelvadest, mistõttu kogu piirkond on suletud ja elanikke hoiatatakse, et õppustega kaasneb kõrge müratase.

Vaatame kuidas ja kas elavad suurõppused üle kaljukotkad?

На своей веб-странице мы используем cookie-файлы для поддержания технической функции и улучшения опыта пользования.

Также мы пользуемся аналитикой данных и рекламными услугами.