Hundiaasta fotovõistlus "Susi ja tema tegemised" on olnud piltide saatmiseks avatud pea kuu aega. Lõputähtaega me välja hõiganud ei ole ja võibolla see ongi soosinud eestlaslikku tegutsemismustrit "algul ei saa vedama...".
Tänase seisuga on laekunud pilte neljalt autorilt. Pildid on vahvad ja koos lugudega annavad päris eheda elamuse. Loodame, et see innustab ka teisi hundiradadel lonkijaid omi "sahtlipõhjasid" jagama.
Kindlasti on kaustades pilte, mis on tehtud enda jaoks või lihtsalt dokumenteerimiseks. Meile sellised just sobivadki. Ei pea olema ilupilt, kui pildil olev lugu väärt on.
Eilsega sai läbi LAF - 2013 piltide saatmise tähtaeg ja ülevaade oma pildikaustadest peaks olema värske. Just parim aeg leitud hundipildid meie poole teele panna.
Hilistalviseid hundielamusi soovides, hundiaasta fotovõistluse meeskonna nimel
Mats Kangur
GALERII: