Aialinnupäeviku tänavune hooaeg on lõppenud

Eingereicht von Looduskalender - Mi., 09.10.2019 - 08.08
Autorid

Foto Arne Ader

 

 Vainurästas 

Vainurästas www.loodusemees.ee )

Textkörper

Nädalavahetusel lõppes suvise aialinnupäeviku tänavune hooaeg. See tähendab, et sel nädalal tehtud vaatlused enam arvesse ei lähe, kuid kõik 1. märtsist 6. oktoobrini tehtud vaatlused sobivad.

Üks palve veel kõigile aialinnuvaatlejatele: palun vaadake oma veebipäevikud selle nädala jooksul veel korra üle. Eriti oluline on üle vaadata pesitsusandmed, ega need ei ole poolikuks jäänud. Näiteks, kui lindudel olid pesas munad või pojad (selge viide kindlale pesitsemisele), aga päevikus on kirjas vaid tõenäoline pesitsemine (nt pesa ehitamine), siis oleks vaja seda pesitsust päevikus täiendada. 

Järgmisel nädalal algab sisestatud vaatluste järkjärguline ülevaatamine. Kui andmete läbivaatamise käigus tekib küsimusi, siis võtan nende vaatlejatega veel ühendust. 2019. aasta täpsed numbrid ja tulemused selguvad paari kuu jooksul. 

Soovitan kindlasti oma veebipäevik pdf-na alla laadida, sest uuel aastal tänavuse veebipäeviku link enam ei toimi. Pdf-na allalaadimise nupp asub veebipäevikus kaardi all. 

Ilusat sügist!
Meelis Uustal, suvise aialinnupäeviku koordinaator
aed@eoy.ee

www.eoy.ee/aed

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.