VIDEO: kirilinde hulgub veel ringi

Autorid

Video salvestas Ahto Täpsi

 

Textkörper

 

Seitsetäpp lepatriinu        Coccinella septempunctata

 

Ilusate sügisilmadega võime värvunud sügislehtedel märgata oma toimetamistega tegelevat seitsetäpp lepatriinut.

Arvata on, et inimeste seas kõige tuntuma putukaga ja mitte ainult meil vaid tegelikult kogu Euroopas on lepatriinud armastatud ja hoitud ning neile liiga tegemine toovat tegijale „halba õnne“ – eelnimetatu on igivana tõdemus.

Enamus lepatriinudest on omale talvituskoha juba leidnud ja nad talvituvadki täiskasvanud valmikutena. Varakevadel on meil põhjust nende suvist elukorraldust lähemalt vaadelda.

Seitsetäpp lepatriinu

Tags

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.