Linnuvaatleja määramisvõistluse 2. vooru tulemused

Enviado por Looduskalender el Vie, 01/04/2022 - 14:14
Autorid

Linnuvaatleja annab teada

Foto Arne Ader

Laululuiged lumesulavees

Laululuiged lumesulavees ( www.loodusemees.ee )
 

Cuerpo

Linnuvaatleja 2022. aasta määramisvõistluse 2. vooru tulemused on selgunud. Osalejaid oli selle aasta teises voorus kokku 204, kellest algajate küsimustele vastasid 169 ja edasijõudnute omadele 35. Algajate raskusastmes vastas kõigile viiele küsimusele õigesti 109 ja edasijõudnutest 10 osalejat.

Teise vooru vastuseid koos selgitustega saab vaadata küsimuste juurest: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Kõikide osalejate vahel välja loositud Tartu Ülikooli loodusmuuseumi perepileti võitis Ehte Puusepp, Eesti Loodusmuuseumi pääsme Siim Lilleoja ja kärbsenäpi pesakasti komplekti Mai Ivask.

Palju õnne võitjatele ja suur aitäh toetajatele!

Määramisvõistluse 3. vooru küsimused leiab siit: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Vastuseid ootame hiljemalt 30. aprilliks. Toredat kaasalöömist!

Linnuvaatleja 2022. aasta kümnevooruline linnumääramise võistlus kestab veebruarist novembrini. Iga kalendrikuu alguses ilmub Linnuvaatleja kodulehel viis küsimust Eesti lindude nimestikku kantud liikide kohta. Määramisvõistlus toimub kahes raskusastmes – algajad ja edasijõudnud. Täpsed reeglid ja edetabelid leiab määramisvõistluse lehelt: https://www.linnuvaatleja.ee/maaramisvoistlus-2022

Mõlema raskusastme kokkuvõttes parimatele on auhinnaks binokkel, mille on välja pannud Photopoint. Igas voorus osalenute vahel loosime välja nii linnuraamatuid, muuseumide ja seikluspargi pääsmeid kui ka pesakaste. Auhindadega toetavad ajakiri Eesti Loodus, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Eesti Loodusmuuseum, Estbirding ja Muhu Seikluspark.

Etiquetas

We use cookies on our website to support technical features that enhance your user experience.

We also use analytics & advertising services. To opt-out click for more information.