Looduskalendri toetamine

Looduskalender.ee on mittetulunduslik keskkond, sellepärast ei näe siin suuri reklaampindasid, vaid ainult koostööpartnerite logosid. Veebi tegemine, kaameraprojektide hooldus, uuendamine ja arendus nõuavad tegelikult märkimisväärseid kulutusi. Samuti peab planeerima, katsetama ning teostama uusi innovatiivseid arenguid. Seetõttu algatasid Looduskalendri foorumi kasutajad ja veebilehe külastajad toetuste kogumise mõtte.
 
Toetada saab mitmel moel. Kõige lihtsam on teha pangaülekanne, mis Eestis (või Euroopa Liidus) asuvale toetajale on mugav ja soodne.
 
Looduskalendri  toetuste pangaarve:
 
MTÜ Fenolo
Pank: AS LHV Pank
Arvelduskonto: IBAN EE087700771003352437
BIC: LHVBEE22
 
Sihtotstarbelise annetuse puhul palume lisada selgitusse, mille jaoks on annetus tehtud. Edaspidi, kui osutub vajalikuks, algatame konkreetsete projektide toetamise kampaaniad.
 
Paypal
 
Välismaalt toetamiseks võib ülekanne Eesti pangaarvele olla suhteliselt kallis. Selle tõttu tegime võimaluse toetamiseks ka Paypal-i elektroonilise arvelduse kaudu. Alltoodud lingilt on võimalik arvutada, kui palju toetussummalt Paypali kaudu maha läheb ja kas see tuleb odavam kui pangaülekanne Eestisse:
 
 
Paypalist lähemalt saab lugeda siit:
 

 
Paypali kaudu saab meid toetada enamlevinud krediitkaartidega makstes. Annetamiseks vajuta allolevat nuppu "Donate":

 
 
Vajadusel väljastab PayPal annetajale kviitungi makse sooritamise kohta.
 
Täname!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.