Aasta linnu määramisvõistluse 9. vooru tulemused

Postitas Looduskalender - T, 01.11.2016 - 09.09
Autorid

Tulemused annab teada Margus Ots, rasvatihase aasta koordinaator

Foto Arne Ader

Rasvatihane

Rasvatihane

Sisu

Rasvatihase aasta linnumääramise võistluse 9. voor on lõppenud. Kokku oli osalejaid 65, sh algajaid 39 ja edasijõudnuid 26. Kõigile viiele küsimusele vastasid õigesti algajate hulgas 5 ja edasijõudnutest 3

osalejat. Õiged vastused koos selgitustega leiab 9. vooru küsimuste juurest:

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Kõikide õigesti vastanute vahel loosisime välja kaks Tartu Ülikooli loodusmuuseumi perepiletit – need võitsid Tiina Kerov ja Vilja Padonik. Lisaks loosisime kõikide osalejate vahel välja järgmised raamatud:

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi õppekogumiku "Lindude elupaigad“ saab Innar Hannus, Eesti linnuvaatleja teejuhi Riin Riiberg, raamatu "Linnuelu aabits. Talvised aialinnud" Andrus Maimann ning raamatu “Sookurg” võitis Tiit Külaots.

Palju õnne võitjatele ja suur tänu toetajatele!

Enne viimast vooru on üldvõitjate osas kõik veel lahtine. Algajate hulgas on maksimaalsed 45 punkti kogunud Aime Kütt ja Allar Tamm, neile järgnevad 44 punktiga 7 osalejat. Edasijõudnute edetabelit juhivad 42 punktiga Toomas Mastik ja Kadri Niinsalu, neile järgnevad 41 punktiga Arvo Org ja Andres Tamm.

Täielikud edetabelid leiab määramisvõistluse lehelt: LINK

Määramisvõistluse 10. vooru vastuseid ootame 30. novembrini. Küsimused leiab siit:

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Määramisvõistluse mõlema raskusastme üldkokkuvõttes parimatele on auhinnad, üldvõitjatele on Photopoint auhinnaks välja pannud Pentaxi binokli. Lisaks loositakse ka iga vooru parimate vahel välja auhindu (aasta linnu meeneid, raamatuid, Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja Eesti Loodusmuuseumi pääsmeid jm).

Esikolmiku selgitame välja ilma lisavooruta. Võrdsete tulemuste korral saab parema koha viimases voorus kiiremini vastused saatnud osaleja.

Sildid

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.