Looduse Aasta Foto 2019 gala Rahvusraamatukogu suures saalis

Postitas Looduskalender - P, 24.11.2019 - 12.12
Autorid

Looduse Omnibuss annab teada

Image
Loodusfoto Aastaraamatu 2019 kaanepilt
Sisu

Loodusfoto Aastaraamatu 2019 kaanepilt

Ootame Teid fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2019 lõpugalale „Huntide ball“, mis toimub esmaspäeval, 25. novembril kell 18 Rahvusraamatukogu suures saalis.

Suurelt ekraanilt saab näha 600 aasta parimat loodusfotot.

Muusika pildikavadele loovad lautoduo Anna Kowalska ja Anton Birula Poolast ning ansambel FA Schola koosseisus Raho Langsepp (flöödid), Lilian Langsepp (harf) ja Janno Mäe (kellamäng).

Õhtut juhib Rohke Debelakk.

Jagame „Tantsivaid hunte“ ja kuulutame välja Aasta Loodusfotograafi 2019.

Tulla tasub tund aega varem. Pääsmed hinnaga 10 eurot, sooduspilet tudengitele ja pensionäridele 7 eurot, lastele ja õpilastele tasuta. Tunnustuse pälvinud fotograafidele on sissepääs tasuta.

Tänavu 19. korda toimunud Looduse Aasta Foto 2019 on jätkuvalt suurim fotokonkurss Eestis. Sel aastal oli osavõtjaid 490, kes saatsid kokku 4130 fotot.

Töid hindas žürii koosseisus Rein Maran (esimees), Urmas Tartes, Tiit Pääsuke, Tiit Hunt, Tõnu Talpsep, Sirje Tooma, Toomas Tuul. Žürii hinnangul oli võistluse tase väga hea ning isegi varasematest aastatest parem. Seekord üllatasid naisfotograafid.

Valmis on uus Loodusfoto Aastaraamat 2019, kus sees kõik tunnustatud tööd. Esmakordselt on album nelja erineva kaanepildiga.

Fotovõistlust toetavad Canon, Overall, Fotoluks, Viking Line, Kunda Nordic Tsement, Stora Enso, RMK, Eesti Talleks jt, samuti Eesti Kultuurkapital ja Keskkonnainvesteeringute Keskus.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.