KIIRE: Räägi meile oma lugu nahkhiirtest!

Postitas Looduskalender - E, 10.02.2020 - 14.14
Autorid

Loodusmuuseumil on lugejatele palve

Image
 nahkhiir
Sisu

Kas sa oled kunagi nahkhiirega kohtunud? Aga temast mõnd hirmsat või hoopis armsat lugu kuulnud? Kas sinu vanaonu armastas rääkida, kuidas tal elas üks ja seesama nahkhiir keldris 50 talve järjest? Või on hoopis sul endal kodus seinapraos nahkhiired talvitumas? Võib-olla oled mõne nahkhiirega kohtunud hilisõhtul pargis jalutuskäigul või kuulnud sõpra rääkimas sellest, kuidas ta on mõnel eksootilisel reisil kohanud unustamatult suuri nahkhiire isendeid?

Jaga oma lugu meiega! Ootame nii kogemusi nahkhiirtega kohtumistest, lugusid nende eriskummalisusest, kuskilt kuuldud (võimalikke) linnalegende ja kuulujutte, kui kõike muud põnevat, mis nahkhiirtega seostub!

Valiku saabunud lugudest paneme kuulamiseks üles 13. veebruaril avatavale Eesti Loodusmuuseumi näitusele "Hirmus armas nahkhiir", et nahkhiirelood jõuaksid rohkemate kõrvapaarideni!

Kuidas oma lugu meile saata?

  • Salvesta oma lugu maksimaalselt 3 minuti pikkuse audiofailina (mp3, wav). Kasuta selleks telefoni, diktofoni või mõnd muud käepärast helisalvestavat lahendust.
  • Lugu pane e-postiga teele aadressile muuseum@loodusmuuseum.ee. Kui soovid, saad ka lisainfot küsida selle e-posti aadressi kaudu. 
  • Lisa loole kindlasti kirja sisuna info ka selle kohta, kus ja millal lugu aset leidis ning ära unusta sinna märkimast ka oma kontaktandmeid.

Lugusid ootame hiljemalt 12. veebruariks!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.