Toetajad

Postitas Aasta Loom - E, 14.05.2018 - 23.32
Sisu

"On väga sümpaatne, et Eesti rahvusloomaks valiti hunt, kes hoiab karjaliikmeid ja teeb omavahel tõhusat koostööd, olles üks intelligentsemaid loomi meie looduses.
Nagu ennevanasti, on hunt jätkuvalt meie naaber, kellega tuleb arvestada. Olgugi, et ta võib olla vahel tülikas naaber, on tal siiski looduses kanda eluliselt tähtis roll. Hundi mõneti vastuoluline olemus on heaks meeldetuletuseks, et loodus on loodus, see ei jagune heaks ega halvaks.
Liviko on läbi aegade toetanud mitmeid rahvuslikke ja eestlastele südamelähedasi eestvedamisi ja projekte nii muusika, kirjanduse kui ka spordi vallas. Meie jaoks on loomulik jätk, et keskkonnateadliku ja rahvusliku ettevõttena avaldab Liviko austust ka värskelt valitud rahvusloomale. Liviko annab sel puhul välja raamatu „Hunt“, kuhu on kirjutanud erinevaid hunditeemalisi lugusid loodusuurijad, -kaitsjad, -fotograafid ja paljud teised. Kogumikku illustreerivad fotod Eesti võsavillemitest.
Raamat „Hunt“ on Liviko kummardus Eestimaa ürgsele loodusele ning meie rahvusloomale Eesti Vabariigi juubeliaasta ja Liviko 120. sünnipäeva puhul."

Janek Kalvi, Liviko juhatuse esimees

LIVIKO TOETAB RAHVUSLOOMA TEGEMISI RAAMATUGA "HUNT", MILLE TULU LÄHEB VÕSAVILLEMIT KÄSITLEVATE KIRJATÜKKIDE TOETUSEKS.

Liviko

 

"Eesti rahvusloomaks kuulutatud hunt on oma olemuselt tervikliku looduse indikaatorliik, kes omab määravat tähtsust kogu ökosüsteemi toimimises.
Hunt sobib oma perekonnaväärtuste, intelligentsi, vastupidavuse ja ellujääja olemusega hästi meie rahva sümboliks.
Olerexi üheks eesmärgiks on seista puhta Eestimaa looduse ja selle elanike eest, et tagada meie tulevastele põlvedele puhas õhk ja liigirikas elukeskkond.
Olerexil on au öelda, et oleme õla alla pannud meie rahvuslooma kui sümboli kinnitamisel eestlaste kultuurimällu – aidates luua loodussõprade jaoks uut kodulehte: www.looduskalender.ee/n/rahvusloom"

Olerex

OLEREX TOETAB RAHVUSLOOMA KODULEHTE.

Olerex logo

 

"Hunt on karuga ikka koos metsas. Kui hundiga on kõik korras, võib ka karu end hästi tunda."

Ants Karu, Karu Katuse juhataja

KARU KATUS TOETAB RAHVUSLOOM FACEBOOK´I LEHTE.

Karukatus

Sildid
OLEREX TOETAB
RAHVUSLOOMA KODULEHTE.


Olerex logo

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.