Metsariigina tulevikku

Postitas Looduskalender - N, 31.01.2019 - 15.15
Image
Lähiaastate otsused Riigikogu valimistel ja uue metsanduse arengukava koostamisel määravad suuresti, kuidas Eesti lähimate inimpõlvede jooksul metsaga ringi käib. Kas valime nutika ja innovaatilise metsarikka riigi tee või pigistame silmad kinni ja anname riigina taas sõnumi “raiu ja põleta palju jaksad”. Eestil on veel võimalus saada säästva metsanduse teenäitajaks Euroopas, säilitades hindamatu looduskeskkonna ning lõigates maine- ja majanduskasu.  Pakume välja targa metsariigi ja säästva metsanduse teenä
Sisu

Lähiaastate otsused Riigikogu valimistel ja uue metsanduse arengukava koostamisel määravad suuresti, kuidas Eesti lähimate inimpõlvede jooksul metsaga ringi käib. Kas valime nutika ja innovaatilise metsarikka riigi tee või pigistame silmad kinni ja anname riigina taas sõnumi “raiu ja põleta palju jaksad”. Eestil on veel võimalus saada säästva metsanduse teenäitajaks Euroopas, säilitades hindamatu looduskeskkonna ning lõigates maine- ja majanduskasu.

Pakume välja targa metsariigi ja säästva metsanduse teenäitaja tulevikuvisiooni. Oleme välja toonud kaheksa olulisemat eesmärki, mida järgneval kümnendil sihtima peame - seda senisest märksa täpsemalt ja teaduspõhisemalt.

Tutvu visiooniga: LINK

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.