Eestimaa Looduse Fond otsib talgutele vabatahtlikke

Postitas Looduskalender - E, 02.03.2020 - 14.14
Autorid

ELF-i üleskutse

Image
Epp ja Meelis on talgujuhtidena tegutsenud juba palju aastaid. Meelis täidab paralleelselt ka saeministri kohuseid ning Epp koolitab uusi talgujuhte.
Sisu

Epp ja Meelis on talgujuhtidena tegutsenud juba palju aastaid. Meelis täidab paralleelselt ka saeministri kohuseid ning Epp koolitab uusi talgujuhte.

Eestimaa Looduse Fond korraldas möödunud aastal 790 vabatahtliku toel 49 looduskaitsetalgut. Taastati soid, loopealseid ja rannaniite ning hooldati kaitsealuste liikide elupaiku. Parandati nii kõre, niidurüdi, must-toonekure, mudakonna, aga ka käpaliste elutingimusi. 

Talgulisi juhendavate vabatahtlike talgujuhtide ja saeministrite juhatamisel avanesid loodel ja niitutel vaated ning tillukesed tiigid muutusid veetaimestiku eemaldamise järel harivesilikele sobivateks.

ELF otsib loodusest huvitunud vabatahtlike, talgujuhte ja saeministreid, kes soovivad anda panuse kodumaiste pärandmaastike ning haruldaste liikide säilimisse.

2020. aasta on varasemast töökam: toimub rohkem sootalguid ja korraldatakse sooretki.

Täisealiste huviliste CV-sid ja sooviavaldusi oodatakse hiljemalt 2020. aasta 6. märtsiks: 

talgukontor@elfond.ee

Sooviavaldusse tuleb kirja panna soovitud roll (talgujuht või saeminister), Kasulikud on varasemad tööoskused ja kogemused, aga toimuvad ka erinevad koolitused:  

Loe lähemalt:

http://talgud.ee/lugu/otsime2020

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.