Eesti Looduse 25. fotovõistlus

Postitas Looduskalender - E, 01.07.2024 - 16.16
Autorid

MTÜ Loodusajakiri kutsub osalema

Foto Ave Kruusel

Image
2024. a fotovõistluse võidutöö vaenukäost
Sisu

2024. a fotovõistluse võidutöö vaenukäost

 Ajakiri Eesti Loodus on kuulutanud välja fotovõistluse, mis sel aastal toimub 25. korda. Eesti Looduse fotovõistlus on üks Eesti suuremaid loodusfotokonkursse. Osaleda saab kuni 16-aastaste noorte ja täiskasvanute kategoorias.

Auhindu saavad parimad looma-, taime- ja seenefotod. Samuti jagatakse palju eriauhindu, näiteks elurikkuse, liigikaitse, aasta orhidee või looduse maastike ja mustrite kategoorias. Uudsena antakse seekord koostöös keskkonnaameti Puisniidu LIFE-i projektiga välja eriauhind „Pärandit kandvad puisniidud“.

Kõik võistlusele saadetud fotod peavad olema tehtud Eestis ning taim, loom või seen peab olema pildil selgelt äratuntav.

Koos võistlustööga ootame lühikest lugu, kus ja mil moel pilt on tehtud ja kes on pildil. Autori nõusolekul lähevad võistlusele edastatud vaba litsentsiga fotod eestikeelse Vikipeedia fotokogu täienduseks nagu varasematelgi aastatel; parimaid tunnustab Vikipeedia auhindadega.

Fotosid saab võistlusele esitada alates 1. juulist kuni 30. septembrini veebilehel:

fotovoistlus.horisont.ee

Samast leiab ka võistluse tingimused, toetajad ja eelmiste aastate parimad tööd. Seekordse fotovõistluse põhitoetajad on Fotoluks ja Vikipeedia, peale selle senised sponsorid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.