Matsalu loodusfilmide festival

Postitas Looduskalender - T, 18.09.2018 - 14.14
Autorid

MAFF annab teada

Image
Matsalu loodusfilmide festival
Sisu

Matsalu loodusfilmide festival kutsub 19.-23. septembril Lihulasse!

Näitame 90 uusimat ja parimat loodusfilmi üle kogu maailma, korraga saab filme vaadata kolmes erinevas saalis ja filme on mitmele maitsele.

Lihula kultuurimaja suures kinosaalis näidatav programm on avaldatud siin: http://matsalufilm.ee/teatrisaal/, Lihula kultuurimaja peeglisaali programm siin: http://matsalufilm.ee/peeglisaal/ ja väikese Greenroomi filmide ajakava siin: http://matsalufilm.ee/greenroom/. Festivali raames räägivad loodusfoto ja loodusfilmi tagamaadest laupäeval 22. septembril mitmed põnevad esinejad Lihula mõisas, ajakava leiate siit: http://matsalufilm.ee/fotoprogramm/.

Sel aastal saab mõnesid festivali filme näha ka Pärnu Apollo kinos 22. septembril (http://matsalufilm.ee/pärnu/) ning Haapsalus Iloni Imedemaal (https://www.salm.ee/muuseumid/iloni-imedemaa/sundmused/).

Festivali filme on väga oodatud vaatama õpetajad klassidega, kellele pakume lisaks ka võimalust sõita ekskursioonile Matsalu rahvusparki. Õpetajatel palume lisainfo saamiseks kirjutada teele.meriste@gmail.com

Festivalile ja selle kõrvalsündmustele on oodatud kõik loodusehuvilised omapäi ja peredega. Soodne võimalus ööbimiseks on Lihula kultuurimaja lähistel Lihula lasteaias, kus oma magamiskotiga ööbides maksab öö 8 eurot.

Rohkem infot ööbimisvõimaluste kohta kogume enne festivali siia: http://matsalufilm.ee/info/

Festivali ajal avavad oma uksed ka mitmed kohalikud pop-up kohvikud, kes sisustavad õhtud Lihulas muusika ja maitsvate küpsetistega.

Hetkel on veel võimalik soetada endale 18.50 eest festivali pass Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/film/mitmesugust/16-matsalu-loodusfilmide-festival-pass-258195/ 

Kõik, kes ostavad Piletilevist festivali passi, saavad endale vormistada ka tasuta 2-kuulise National Geographic Eesti ajakirja tellimuse.

MAFF ootab teid!

 

Festivali meeskonna nimel,

Silvia Lotman    

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.