Ilvesekaamera

Postitas Looduskalender - R, 05.01.2018 - 22.13
Autorid

Ülekande võimaldavad Elisa ja EENet
Sissejuhatus Helen Arusoo, Aasta looma toimkond
Tehniline tugi HATCAM

Sisu

 

otsestriim | uudised | foorum

 

Striim mobiilsetel seadmetel: iPhone, iPad, Android, VLC

Vanematele arvutitele: Flash player

Aasta looma kaamera asub Elistvere loomapargis, kus elab praegu 4 täpilist kaslast: ilvesepreili Gella, iIvesepoisid Lars ja Koopailves ning veel üks nooruke uustulnuk Ida-Virumaalt. Kaamera ees näeme loodetavasti heleda kasukaga Gellat, samuti Larsi, kellel on tumedam pea ja tumedad täpid, ning võib-olla ka arglikku ja omaette hoidvat Koopailvest. Uustulnukat – kes on ilmselt noor emasloom ja kes oli väidetavalt jäetud Ida-Virumaal ühe tühja koera-aedikusse, toodud tänavu Elistverre elama ja alles kohaneb siinsete ilvestega – me esialgu ei trehva. Noor uustulnuk elab omaette aia sees veel mõnda aega.

Kaamera on paigutatud ilvese aedikusse vaatega puuderühma suunas, kus Gella armastab istuda ja Lars kõndida. Et kaamera näitab pilti ka öösel, tasub ülekannet vaadata just hilistel tundidel, sest tegu on ju öösel aktiivsete loomadega. Ka Elistvere pargi töötajad on põnevil, mida teevad nende ilvesed külastajatest vabal ajal. Loodetavasti kuuleme kaamera ülekandes ka ilvese erinevaid hääli.

Ülekande võimaldavad Elisa ja EENet. Voogedastus (kaamerastriim) liigub Elistverest Tartusse EENeti serverisse Elisa 4G ühenduse kaudu.

Ettevõtmise partnerid ja toetajad:

Elisa EENET    KIK
http://www.looduskalender.ee/sites/default/files/images/rmk.gif  Elistvere loomapark

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.