Räägime metsast - 21. märtsil tähistame ülemaailmset metsapäeva

Postitas Looduskalender - T, 19.03.2019 - 18.18
Sisu

21. märtsil tähistatakse ülemaailmset metsapäeva.

TalveAkadeemia räägib tänavu metsast. Sel nädalal on tulemas kokku 4 metsa-teemalist üritust - debatt ja filmiõhtu nii Tallinnas, kui Tartus.

TalveAkadeemia on tudengiorganisatsioon, mis korraldab jätkusuutliku arengut propageerivaid üritusi alates aastast 2002. TalveAkadeemia MTÜ missioon on akadeemilise suhtlusvõrgustiku loomine väljaspool enda eriala, kriitilise mõtlemise julgustamine ning erinevate inimeste ühendamine, et koos teadmisi jagada.

Selle nädala debatt - “Kuidas peaks Eesti metsaga käituma?

Probleemid ja lahendused: homme, 20 märtsil kell 18:00 Eesti Kunstiakadeemias ruumis A101, aadressil Põhja puiestee 7 Tallinn.

Möödunud aastal kaardistati koostöös erinevate valdkondade spetsialistidega 101 metsanduse probleemi. TalveAkadeemia debatil käsitletakse 12 teravaimat probleemi.

Tallinna debatil diskuteerivad Eesti Erametsaliidu, Elurikkuse erakonna, MTÜ Eesti Metsa Abiks ning loodusturismi edendaja NaTourEst esindajad. Tartu toimus debatt täna.

Tallinnas esindavad organisatsioone debatil Andres Talijärv (Eesti Erametsaliidu tegevjuht), Mihkel Kangur (Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi jätkusuutliku arengu dotsent), Indrek Vainu (metsakaitsja ja -aktivist) ja NaTourEst esindaja. Moderaator Andreas Unt.

Filmiõhtu loodusfilmiga „Iidne mets (2017)“.

21.03 Tartus Genialistide klubis kell 18:00 ja Tallinnas kohvikus Nohik kell 19:00). Vaata treilerit siit.

Lisaks metsa teemalistele üritustele toimub 23.03.2019 AHHAAs traditsiooniline TudengiTeaduse päev, kus räägivad oma uurimustööst TalveAkadeemia Teadusartikli konkursi läbinud. Uurimistöödel tuli leida seos jätkusuutliku arenguga, aga teemasid on seinast seina. Lisaks põnevad vaheesinejad.

Rohkem infot TalveAkadeemia Facebooki lehel: https://www.facebook.com/talveakadeemia/

ja kodulehel: https://talveakadeemia.ee/

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.