Täna ilmub postmark - Eesti Ornitoloogiaühing 100

Postitas Looduskalender - N, 29.04.2021 - 12.12
Autorid

EOÜ annab teada

Image
Eesti Ornitoloogiaühing saab 1. mail saja-aastaseks, mille puhul ilmub Eesti Posti ja ühingu koostöös juubelile pühendatud postmark. Kaksikpostmargil on kujutatud 2021. aasta lindu kuldnokka ning ornitoloogi töövahendeid neid uudistava põldvarblasega. "Eesti Ornitoloogiaühingul on väga hea meel, et Eesti Post on meie väärika tähtpäeva talletanud postmargile. Nii saab meie sünnipäevast osa ka iga kirjasaatja ja -saaja ning jääb märk maha ajalukku," rõõmustas Eesti Ornitoloogiaühingu juhataja Kaarel Võhandu.
Sisu

Eesti Ornitoloogiaühing saab 1. mail saja-aastaseks, mille puhul ilmub Eesti Posti ja ühingu koostöös juubelile pühendatud postmark. Kaksikpostmargil on kujutatud 2021. aasta lindu kuldnokka ning ornitoloogi töövahendeid neid uudistava põldvarblasega.

"Eesti Ornitoloogiaühingul on väga hea meel, et Eesti Post on meie väärika tähtpäeva talletanud postmargile. Nii saab meie sünnipäevast osa ka iga kirjasaatja ja -saaja ning jääb märk maha ajalukku," rõõmustas Eesti Ornitoloogiaühingu juhataja Kaarel Võhandu.

"Meil on suur au tähistada Eesti Ornitoloogiaühingu sajandat aastapäeva oma postmargiga. Ehk saab ka marki kaunistav kuldnokk seeläbi rohkem tähelepanu," ütles Omniva erakliendi segmendi juht Sandra Krusel.

Kahest rahvusvahelise tariifiga (1.90 eurot) margist koosnev toode "Eesti Ornitoloogiaühingu mark" maksab 3.80 eurot ning seda trükitakse kokku 12 000 tükki. Traditsiooniliselt ilmub koos margiga ka esimese päeva ümbrik (FDC) ning infokaart, mis kõik on saadaval Omniva e-poes. Lisaks margile ilmuvad ka Eesti Ornitoloogiaühing 100 maksimumkaardid, mida saab samuti tellida Omniva e-poest. Margiväljaande on kujundanud kunstnik Vladimir Taiger ning see trükiti trükikojas AS Vaba Maa.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.