Algab Looduse Aasta Foto 2016 konkurss

Postitas Looduskalender - E, 22.02.2016 - 22.30
Autorid

Looduse Omnibuss annab teada

Image
Sisu
2015. aasta võidupilt “Hügieen”. Autor Remo Savisaar.
 
Täna, 22. veebruari õhtul kuulutavad Looduse Omnibuss, Eesti Looduskaitse Selts ja Eesti Energia Rahvusraamatukogu suures saalis välja Eesti suurima fotovõistluse „Looduse Aasta Foto 2016“. Traditsiooniline aastakonkurss toimub kuueteistkümnendat korda.
 
Tänavune fotovõistlus on pühendatud Eesti Looduskaitse Seltsi 50. ja Soome loodusfoto grand old man´i Hannu Hautala 75. juubelile.
 
 „See, et tänavune konkurss on pühendatud nii looduskaitse seltsi kui Hannu Hautala juubelitele, on väga hea mõte, kuna seltsi kaudu korraldatud Soome loodusfotokunsti näitused Eestis on olnud meie loodusfotograafidele innustajaks juba ammustest aegadest,“ sõnas fotovõistluse žürii esimees Rein Maran.
 
„Meie konkursil võistlevad kõrvuti täiskasvanutega ka noored ja lapsed,“ toob korraldaja Jaan Riis välja fotovõistluse ühe eripära. „Eelmisel aastal osales 1200 autorit 9000 tööga.“
 
Töid hindab fotograafidest, kunstnikest ja loodusteadlastest koosnev žürii Rein Marani juhtimisel.
 
Piltide esitamise tähtaeg on 22. märts. 15 Tantsivat Hunti jagatakse võitjatele 30. aprillil taas Estonia kontserdisaalis, kus kuulutatakse välja ka Aasta Loodusfotograaf 2016. Eelmisel aastal pälvis selle tiitli Remo Savisaar.
 
Parimatest pildidest antakse välja uus Loodusfoto Aastaraamat.
 
Looduse Aasta Foto 2016 kohta leiab lisainfot ning fotosid saab üles laadida alates 25. veebruarist 2016 aadressil: LINK
 
Eelmise aasta võidufotod leiab siit: LINK
 
Lähem info:
Jaan Riis
5647 6297
info@looduseomnibuss.ee

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.