Linnuvaatleja määramisvõistluse 9. vooru tulemused

Postitas Looduskalender - K, 02.11.2022 - 07.07
Autorid

Linnuvaatleja teavitab tulemustest

Foto Arne Ader

Põldvarblane

Põldvarblane ( www.loodusemees.ee )

Sisu

Linnuvaatleja 2022. aasta määramisvõistluse 9. vooru tulemused on selgunud.

Osalejaid oli selle aasta üheksandas voorus kokku 150, kellest algajate küsimustele vastasid 126 ja edasijõudnute omadele 24. Algajate raskusastmes vastas kõigile viiele küsimusele õigesti 38 ja edasijõudnutest 2 osalejat.

Edasijõudnutest juhib enne viimast vooru Merike Hiibus 43 punktiga, teisel kohal on Jüri Kõiv 41 punktiga ja kolmandal kohal Silvi Muru 39 punktiga.

Algajatest jagavad maksimaalse 45 punktiga esikohta Meriliis Keernik, Kadri Keert, Andres Kivisild, Marit Kivisild, Jane Koemets, Silver Koemets, Aime Kütt ja Kaire Madisson.

Üheksanda vooru vastuseid koos selgitustega saab vaadata küsimuste juurest: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Kõikide osalejate vahel välja loositud Tartu Ülikooli loodusmuuseumi perepileti võitis Elo Raspel, Eesti Loodusmuuseumi pääsme Helle Klükmann ja rasvatihase pesakasti komplekti Triinu Luts.
Palju õnne võitjatele ja suur aitäh toetajatele!

Määramisvõistluse viimase, 10. vooru küsimused leiab siit: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Vastuseid ootame hiljemalt 30. novembriks. Toredat kaasalöömist!

Linnuvaatleja 2022. aasta kümnevooruline linnumääramise võistlus kestab veebruarist novembrini. Iga kalendrikuu alguses ilmub Linnuvaatleja kodulehel viis küsimust Eesti lindude nimestikku kantud liikide kohta. Määramisvõistlus toimub kahes raskusastmes – algajad ja edasijõudnud. Täpsed reeglid ja edetabelid leiab määramisvõistluse lehelt: https://www.linnuvaatleja.ee/maaramisvoistlus-2022

Mõlema raskusastme kokkuvõttes parimatele on auhinnaks binokkel, mille on välja pannud Photopoint. Igas voorus osalenute vahel loosime välja nii linnuraamatuid, muuseumide ja seikluspargi pääsmeid kui ka pesakaste. Auhindadega toetavad ajakiri Eesti Loodus, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Eesti Loodusmuuseum, Estbirding ja Muhu Seikluspark.

Sildid

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.