Fotovõistluse "Kaber kabejalakene" parimad fotod

Postitas Aasta Loom - P, 19.11.2017 - 11.00
Avapilt
Sisu

Neljapäeval RMK Tallinna kontoris avatud metskitse teemasel näitusel pärjati parimad kabrafotod ja kohapeal vaadati kogu seltskonnaga ka seintele riputatud fotod üle, et kas kõik kitsega seonduv ikka on näitusel esindatud. Tõdeti, et on küll - saab hea ülevaate kitse aastaringist ja tegevusjälgedest metsas, põllul ja heinamaal. Ootame näitust külastama ka kooligruppe ja lasteaedu, et ka väiksematel kodanikel kitseelu paremini selgeks saaks.

 

Auhinnatud tööd:

tall heinas
Aasta looma kodulehe toimetuse auhind: Kalmer Lehepuu "Tall" . Aasta looma kodulehe toimetus hindas haruldase kaadri tabamist: väikest heina sisse peidetud kitselast pole kerge pildile püüda.

 
kits hüppab
Eesti Jahimeeste Seltsi auhind: Reet Sau "Kõrge hüpe" . Jahimeeste selts hindas pildi juures haruldast hetke, mil kits suudab hüpata üle väga kõrge takistuste. Samal ajal, kui tegu oleks sokuga, võiks ta hüppe käigus vigastada munandeid, mis omakorda võivad viia sarvede väärarenguni ehk paruksarvede kasvuni.
 

 

piltpostkaart
RMK auhind: Kalmer Lehepuu "Piltpostkaart" . RMK-d võlus pildi romantika ning auhind anti erakordselt kauni talvise hetke tabamise eest metsa veerel.

 

 

kitse hüppamas
Eesti Loodusmuuseumi auhind: Janek Joab  "Hüppas kitse". Tegu on erakordse hetkega, mil fotograaf tabas kitse autorist üle hüppamas. 

 

 

kits kahe lapsega
Tallinna Loomaaia auhind. Tiit Jürisson "Ema kahe tallega". Fotol on kenasti näha ema ja kahe talle sarnasus, aga ka erinevus - tallede näod on nöpsakamad.


 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.