Videod

VIDEO: "Merehundid" - ranniku hallivatimehed Aasta Loom P, 21.02.2021 - 09.00
Sisu

Ammu aega tagasi jagasime paari lühikest videoklippi tutvustamaks Kanadas, Briti Columbia provintsi rannikualadel elavat hallhundi alamliiki, rannikuhunti. Nüüd on loodusfotograaf Maxwell Hohn andnud välja rannikuhuntidest lühidokumentaali.
 

Hundi lood. Eluviis Aasta Loom P, 31.01.2021 - 12.00
Sisu

Mullu sügisel valminud Keskkonnaagentuuri hundivideos tutvustab huntide eluviisi Keskkonnaagentuuri hundispetsialist Marko Kübarsepp. Videopildis on meie Eesti metsahallid. 

VIDEO: hundid mänguhoos Aasta Loom P, 10.01.2021 - 14.59
Sisu

 

Nädalavahetuseks üks lustlik video Poolas Babia Góra rahvuspargi metsades mängivast hundikarjast. Mäng aitab karjaliikmete vahelisi suhteid tugevdada ning huntidele omast tippsportlase vormi hoida. Sellest sõltub ju nende elu!

 

VIDEO: tänavused hundikutsikad

Postitas Aasta Loom - P, 26.07.2020 - 10.00
Sisu

 

Tänavu kevadel Kesk-Eesti lepikute vahel sündinud hundikutsikad on juuli keskpaigaks parasjagu nii suureks kasvanud, et julgevad oma järjekordse peatuspaiga ümbruses juba ringi kolada ning mõnest lagedamast paigast mänguplatsi teha. Seekord on nad valinud porise metsaväljaveotee, kus avaneb kahele poole hea vaade, kõrval asub suur veelomp janu kustutamiseks ja mõlemal pool kõrgub tihe lepavõsa. Tõelised võsavillemid.

VIDEO: hundikutsikate aeg

Postitas Aasta Loom - P, 26.04.2020 - 10.00
Sisu

 

Ja ongi taas kätte jõudnud aeg, mil sünnivad hundikutsikad. Kuna inimkond vajab praegu hädasti rõõmu, siis on Voyageurs Wolf Project hundiuurijad pannud kokku video parimatest kutsikakaadritest. Lülitage heli sisse ning nautige haruldast pilguheitu metsasanitari pisipere tegemistesse.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.